Kindżał&VabankDance – to połączenie piosenek coverowych z własnym repertuarem.

Klient oprócz znanych hitów otrzymuje „wisienkę na torcie” –występ Kindżała na żywo! Standard poszerzony o Gwiazdę Wieczoru! Gramy wesele, studniówkę standardowo,         ( wyprowadzenia, oczepiny , biesiada” za stołami”),poszerzając pakiet o 40 minutowy występ Kindżała. 

Witam, tu Kindżał.

” Baw się, śpiewaj , ciesz się życiem”.  To nasze motto. Zdobyliśmy  w tym roku nagrodę „Scyzoryka’’ w kategorii Przebój,gdzie startowało -ponad 50 zespołów! Piosenka „ Niedotańczona żona” otrzymała ponad  6.000 głosów, została wybrana spośród 50 piosenek festiwalowych. Nakręciliśmy   do niej teledysk.Oprócz piosenki –laureatki, nagraliśmy jeszcze „ Cytrynkę” –piosenkę z bardzo fajnym tekstem, linią melodyczną, którą od razu można zanucić i bawić się z nami, „Plażę”  i kolejne utwory np. „ Chłopaki z ekstraklasy” , czy „Nieznany ląd”, do której nakręciliśmy kolejnego klipa.  To mocne, konkretne i niezwykle oryginalne połączenie owocuje zaskakującymi rozwiązaniami muzycznymi. Koncerty z Kindżałem to fajne, energetyczne wydarzenie, chcę aby publiczność zapomniała o kłopotach i problemach i po prostu bardzo dobrze się bawiła.  W piątek Chopin, w sobotę „Niedotańczona żona”. Tak ma być, bo taki właśnie jest Kindżał. Ciągle powstają nowe piosenki, nowe teksty.  Pozdrawiam i zapraszam do współpracy   : Kindżał Marcin Chlebny –autor tekstów i muzyki , Miriam-wokal, Wojtek-gitara,  Grzegorz inst..klawiszowe.

Piosenka „ Niedotańczona żona ‘’ podana w wesołej, skocznej aranżacji, niesie bardzo aktualne przesłanie : żeby nie zatracić się w pracy zawodowej, żeby znaleźć czas dla rodziny, najbliższych. Bo czas ucieka więc: ” Baw się, śpiewaj , ciesz się życiem”


VabankDance.

Zespół powstał w 2001 r.
Występowaliśmy z wieloma polskimi gwiazdami, jako support Bajmu, Czerwonych Gitar, Wałów Jagiellońskich, Boys-ów…
Gramy zarówno na dużych imprezach plenerowych, festynach, eventach firmowych, oraz balach studniówkowych ,czy weselach. Dbamy także o wizerunek sceniczny, dobierając stroje do charakteru danej imprezy. Wystawiamy rachunki. Dzięki nam kwestię organizacyjną dotyczącą muzyki oraz scenariusza uroczystości czy imprezy macie Państwo załatwioną! Wysoki poziom wykonawczy ,kultura osobista, eleganckie stroje (np smokingi), zawodowy konferansjer, to elementy, które wyróżniają nas z szeregu innych zespołów!
Wasi Goście będą się bawić przy najnowszych hitach i klasyce muzyki rozrywkowej. Z parkietu nie zejdą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Długo będą wspominać jak dali się ponieść szaleństwu i wzruszeniu na Waszej uroczystości! Od kilku lat systematycznie staramy się podnosić jakość świadczonych przez nas usług. W tym roku naszych klientów czeka wiele miłych niespodzianek.